НОВИНИ

На Україну насуваються снігопади і морози

Гідрометцентр попереджає, що в Україні очікуються складні погодні умови у зв'язку з переміщенням активного циклону з Балкан. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

22-23 березня у західних (крім Закарпаття), північних, Вінницькій та Черкаській областях очікуються сильні, місцями дуже сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети.

Одеській, Кіровоградській, Полтавській та Харківській областях очікується сильний дощ та мокрий сніг; місцями налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

На території решти областей очікуються сильні дощі, 23 березня з переходом у мокрий сніг. Посилення швидкості вітру до 17-22 м/с.

На акваторії та узбережжі Чорного та Азовського морів швидкість вітру посилюватиметься до 19-24 м/с, 23 березня місцями 25-28 м/с; висота хвиль на Чорному морі 30-50 дм, на Азовському - 15-20 дм.

23-25 березня температура повітря знизиться на більшій частині території вночі до 8-14° морозу, вдень до 2-8° морозу.

У Київській області та у Києві у зв'язку з переміщенням активного циклону вдень 22 березня та впродовж 23 березня очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети, посилення швидкості вітру до 17-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

23-25 березня зниження температури повітря вночі до 9-14° морозу, вдень до 3-8° морозу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.