НОВИНИ

Українці зможуть ще рік їздити в Македонію без віз

Македонія продовжила дію безвізового режиму короткострокових поїздок громадян України до цієї країни до 15 березня 2014 року. Про це повідомив на брифінгу в.о. директора Департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

За його словами, відповідне рішення було ухвалено урядом Македонії 12 березня.

Згідно із рішенням, громадяни України, які відвідуватимуть Македонію терміном до 90 днів, в’їжджатимуть на її територію за наявності дійсного паспорта для виїзду за кордон, полісу медичного страхування та підтвердження фінансового забезпечення із розрахунку €50 на один день перебування.

«Таким чином, для в’їзду на територію Республіки Македонія в період до 15 березня 2014 року від громадян України не вимагається пред’явлення оригіналу запрошення, завіреного відповідними державними органами Республіки Македонія або туристичного ваучера, як це передбачено угодою між Кабінетом міністрів України та урядом Македонії про взаємні поїздки громадян від 6 лютого 2010 року», – розповів Перебийніс.

Він також додав, що громадяни України, які здійснюють поїздки до Македонії наземним транспортом, мають потурбуватися про оформлення дво- або багаторазових віз для транзитного перетину території Румунії, Болгарії або інших країн.

Нагадаємо, що у березні минулого року Македонія ввела безвізовий режим для українців до 15 березня 2013 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.