НОВИНИ

Прем'єр Франції обіцяє вивести військовий контингент з Малі наприкінці квітня

Французькі війська почнуть залишати Малі в кінці квітня. Про це заявив у середу прем'єр-міністр Франції Жан-Марк Еро під час виступу перед парламентом.

"Наші війська почнуть повертатися додому в кінці квітня", - сказав він.

За словами прем'єра, в найближчий понеділок пройде зустріч депутатів французького парламенту, на якій законодавці оцінять необхідність подальшого перебування французького контингенту в Малі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Французький контингент залишиться в Малі до липня, оскільки ісламісти на півночі країни чинять сильніший опір, ніж очікувалося.

Як відомо, ситуація в Малі загострилася наприкінці минулого року - бойовики екстремістських угруповань почали атакувати позиції урядових військ в центральній частині країни.

Французька операція в Малі, що отримала назву "Сервал", почалася 11 січня поточного року. За даними міністерства оборони Франції, на території Малі перебувають приблизно чотири тисячі французьких військових. В операції також беруть участь військовослужбовці країн-членів ЕКОВАС.

Згодом ЗМІ з посиланням на главу французького МЗС Лоран Фабіус повідомили, що французькі військовослужбовці, що беруть участь в операції проти бойовиків-ісламістів в Малі, почнуть покидати територію країни в березні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.