НОВИНИ

В "Укрзалізниці" розповіли, коли очікувати "паспортизації" квитків

Іменні проїзні залізничні квитки будуть введені через 15 днів після публікації відповідної постанови в офіційному друкованому виданні Кабінету міністрів України - газеті «Урядовий кур'єр».

Про це повідомили у Державній адміністрації залізничного транспорту України ("Укрзалізниця"), коментуючи інформацію ряду ЗМІ про дату набуття чинності постанови Кабміну від 6 березня 2013 р. № 160 «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом».

Про дату публікації й, відповідно, початок продажу квитків із вказівкою прізвища та імені пасажира «Укрзалізниця» повідомить додатково.

Як відомо, постанову №160 від 6 березня 2013 «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» опубліковано на сайті Кабінету міністрів України.

Вона, зокрема, передбачає впровадження іменних проїзних залізничних квитків на поїздах дальнього проходження, при цьому документ, що засвідчує особу, необхідно пред'являти лише при посадці в поїзд, а не при придбанні квитка.

Нагадаємо, у листопаді 2012-го тодішній міністр інфраструктури Борис Колесніков заявляв , що з 1 січня 2013 року в Україні введуть продаж іменних залізничних квитків. Однак введення цього рішення в дію відклали

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.