НОВИНИ

Фюле дуже сподівається, що Україна в листопаді підпише Угоду про асоціацію з ЄС

Єврокомісар з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле сподівається, що Україна підпише Угоду про асоціацію з ЄС на саміті «Східного партнерства». Про це єврокомісар заявив 20 березня, представляючи пакет доповідей Єврокомісії щодо прогресу реалізації європейської політики сусідства у 2012 році.

«Я дуже сподіваюся, що будуть створені сприятливі умови, які дозволять нам підписати Угоду про асоціацію з Україною. Я сподіваюся, що це будуть належні умови», - сказав єврокомісар.

Він також висловив переконання, що під час саміту буде оголошено про завершення переговорів щодо угод про асоціації із створенням ЗВТ із трьома іншими східними партнерами - Молдовою, Грузією та Вірменією.

Окрім цього, Фюле заявив про очікування «добрих новин» відносно просування процесу із візової лібералізації для східних партнерів.

Як повідомлялось, у доповіді, яку представив єврокомісар Штефан Фюле, значилось, що за останній рік Молдова і Грузія «достатньо добре» співпрацювали з ЄС в рамках Європейської політики сусідства (ЄПС), в той час як Україна, яка раніше була фаворитом, відстає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.