НОВИНИ

Рибак закрив засідання Ради до четверга і пішов консультуватися

Голова Верховної Ради Володимир Рибак закрив пленарне засідання парламенту 20 березня. Депутати продовжать роботу завтра.

"Консультації тривають. Пленарне засідання сесії закрито", - заявив спікер в залі після наради з керівниками фракцій.

За словами Рибака, в четвер Верховна Рада продовжить роботу.

На сьогоднішньому засіданні розглядалось призначення місцевих виборів. Народні депутати не можуть дійти згоди щодо питання про призначення позачергових виборів міських голів у Василькові Київської області та Алчевську Луганської області. Спікер парламенту Володимир Рибак запросив керівників фракцій на нараду та  оголосив перерву.

На нараді керівників фракції було вирішено розглянути в комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування питання про призначення виборів Васильківського міського голови та проінформувати сесійну залу про своє рішення в четвер. Проте парламент не підтримав це рішення.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк звинуватив представників більшості в тому, що вони затягують час, щоб не підходити до розгляду постанови про призначення чергових виборів у Києві.  У відповідь лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сказав, що опозиція сама хоче зірвати вибори в Києві. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.