НОВИНИ

Глава Закарпатської ОДА віддав Медведчуку 63 га державного лісу

Голова Закарпатської обласної держадміністрації Олександр Ледида розпорядився віддати лісову ділянку площею 63 га у довгострокове користування на 49 років ТзОВ «Інвестиційна компанія «Спорт-тур»».

"Інвестиційна компанія "Спорт-тур" належить до сфери впливу очільника «Українського вибору» Віктора Медведчука. Зокрема, її голова Сергій Гринь, що є депутатом Сімеїзької селищної ради від Партії регіонів, є, водночас, представником фонду братів Медведчуків.

"Саме ця фірма "організувала" під Медведчука землю і майно на території в Криму", - відзначають закарпатські ЗМІ.

Вони переконані, що свідченням про те, що земля дісталась Медведчуку є його дача на території Жденіївського лісництва, яка колись будувалася під виглядом бази ФК "Динамо".

Нагадаємо, 12 січня, ЗМІ повідомили, що в Алупці територію, що належить дитячому протитуберкульозному санаторію ім. Боброва, відрізають від моря. Так, фірма-орендар київське ТОВ "Консул-Україна" звело паркан по схилу, що веде до набережної і пляжу.

Згодом прокуратура Криму пообіцяла знести огорожу, яка закриває дітям доступ до моря.

Лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук заперечив свою причетність до будівництва паркану, що ізолює санаторій ім. Боброва від моря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.