НОВИНИ

Власенко: людина, яка замінила мене у Раді, звільнилася з роботи ще до рішення ВАСУ

Захисник Юлії Тимошенко, колишній народний депутат Сергій Власенко вважає, що об'єднана опозиція не достатньо агресивно бореться за його права і зазначає, що прийняття депутатської присяги Романом Стаднійчук - це питання особисто до Стаднійчук, а не до об'єднаної опозиції. Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

"Мені важко бути об'єктивним у цій ситуації, проте, якби на моєму місці був хтось інший, а я був би об'єднаною опозицією - я б, звичайно, діяв іншим способом і трохи жорсткіше", - пояснив Власенко.

Він наголосив, що Стаднійчук звільнився з роботи 28 лютого, в день, коли в ВАСУ був тільки поданий позов проти нього.

"Питання не в тому - дозволити або не дозволити - це внутрішнє питання людини, який брав присягу. Єдине, що я можу сказати - ця людина звільнився з роботи 28 лютого, ще в день, коли подали позов проти мене. Тож у мене це викликає певні сумніви", - зазначив колишній депутат.

Також Власенко наголосив, що залишається членом ВО "Батьківщина" і захисником Юлії Тимошенко.

"Я член ВО" Батьківщина "та їм залишаюся, і нікуди не збираюся йти. Я залишаюся захисником Юлії Тимошенко, і, повірте - моя активність на цьому тлі не зменшиться ніяк, вона не залежить від того був я в парламенті, чи ні", - зазначив Власенко.

Як відомо, 19 березня депутат від Партії регіонів Олександр Козуб і депутат від "Батьківщини" Роман Стаднійчук, яких Центральна виборча комісія зареєструвала замість депутатів Андрія Веревського та Власенка, склали присягу у Верховній Раді.

Нагадаємо, за позовом спікера парламенту Володимира Рибака 6 березня ВАСУ позбавив депутатського мандата опозиціонера Сергія Власенка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.