НОВИНИ

Суд відпустив журналіста "Дорожнього контролю" під заставу в 11 тис. грн

Рішенням Святошинського районного суду міста Києва від 16 березня журналіста "Дорожнього контролю" Андрія Дзіндзю залишили на волі під заставу 11 тис.470 грн.

У "Дорожньому контролі" заявляють, що слідчий навмисне направляв повістки на адресу, за якою журналіст не проживає, що і стало підставою для оголошення Дзіндзі в кримінальний розшук. 15 березня Дзіндзьо заарештували, коли він прийшов до управління ДАІ міста Києва брати інтерв'ю у начальника Анатолія Курінного.

"Спочатку, Дзіндзю примусово доставили до слідчого для допиту і оголошення запобіжного заходу "підписка про не виїзд".

Однак, прокурор Нагаенко, вже в РВВС Святошинського району, змінив своє рішення і ухвалив заарештувати журналіста. Після того як у міліцію приїхала група активістів "Дорожнього контролю", а також журналісти ТВ, прокурор Нагаенко знову змінив своє рішення і відпустив Дзінзю під заставу. Відповідне прохання було направлено до суду", - повідомили у організації.

Як відомо, міліція проводить  досудове розслідування за кримінальним провадженням, відкритим за частиною 2 статті 296 ККУ - хуліганство, що мало місце 26 листопада 2012 року на штрафмайданчику в Києві, де між охороною та журналістами "Дорожнього контролю" відбулась бійка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.