НОВИНИ

Янукович наказав Азарову "мобілізувати" молодь на роботу в селах

Президент Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів до грудня поточного року розробити і впровадити механізм заохочення працевлаштування молоді в сільській місцевості. Про це йдеться в Національному плані дій на 2013 рік про впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 рр., затвердженому указом Президента України №128 від 12 березня 2013 року і опублікованому на його сайті.

Щороку кількість молодих фахівців, які погодилися працювати в селі, має бути не менш як 2,5 тисяч.

При цьому, вже з другого півріччя повинна діяти система надання ваучерів на перенавчання громадянам України віком до 45 років з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, а також система консультаційної підтримки громадян, які прагнуть займатися підприємницькою діяльністю.

«Ефективність такого консультування буде досягнута в тому випадку, якщо кількість нових суб'єктів підприємництва досягне показника 4 тис. на рік», –    йдеться в указі.

Згідно з указом, відповідальними за виконання поставлених завдань визначено Міністерство соціальної політики, Міністерство освіти і науки, Міністерство фінансів і місцеві облдержадміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.