НОВИНИ

Ющенко оголосив перереєстрацію членів "Нашої України"

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко закликав членів партії перереєструвати. Відповідне звернення опубліковане на сайті політичної сили.

«Відповідно до рішення Політичної Ради партії «Наша Україна» від 09.02.2013 року «Про перереєстрацію членів партії» та згідно Положення «Про порядок перереєстрації членів партії», звертаюся до Вас із закликом підтвердити своє членство в Партії», – йдеться в зверненні.

«Нещодавно ми стали свідками чергових спроб зсередини знищити нашу партію, але їхнім руйнівним наслідкам ми поставили надійні перешкоди. Тепер маємо закріпити нашу перемогу формальною процедурою перереєстрації. Так ми підтвердимо нашу згуртованість, спільність наших цілей та відданість одним цінностям. Кожен має відповісти чесно: ким він є і до якої мети прагне», – зазначив Ющенко.

Він додав, що події навколо "Нашої України" - "це не новина для української історії".

"Такими способами уже знищено не одну українську політичну силу.  Ми впізнаємо цей почерк: спочатку йде системна дискредитація лідера, потім відбувається розкол в партії і її остаточне знищення і забуття", - наголосив він.

Нагадаємо, речник Віктора Ющенка Ірина Ванникова заявляла, що «Наша Україна» готує очищення своїх лав.

Як повідомлялось, 2 березня 12 з'їзд партії "Наша Україна" під головуванням Сергія Бондарчука прийняв рішення ліквідувати партію.

Під час з'їзду планувалося заслухати звіт Віктора Ющенка про результати участі партії у виборах до Верховної Ради 2012 року.

Нагадаємо, 9 лютого Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

23 лютого політрада виключила з "Нашої України" Сергія Бондарчука, його помічника Андрія Ніцоя, Юрія Макуху, Петра Манзія, Ганну Кияшко, В’ячеслава Хмуровського та Сергія Курінного за дії, які провокують розкол у партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.