НОВИНИ

Опозиціонери: Гостинний двір збираються безкоштовно віддати Сім'ї

Влада не перглядала вартість оренди Гостинного двору з 1994 року і зберається провести безкоштовну приватизацію будівлі. Про це заявив член депутатської фракції "Батьківщина" Юрій Одарченко, повідомив на своїй сторінці у Facebook Сергій Тищенко.

«Ми звернулися до фонду держмайна з вимогою провести дооцінку Гостинного двору. Сьогодні, згідно з цими документами, які ми отримали від Київської міської адміністрації і від тієї організації, яка сьогодні є орендатором, вартість об’єкту становить 21 тисячу гривень, а держава має орендної плати за 10.000 кв.м. в рік – 1400 грн»,  –  повідомив Одарченко.

«Вони задіяли реставрацію, яка коштує 109 млн., за заявками забудовника, – це одна сторона прав… Вартість об’єкту, яка коштує 21 тисячу гривень. Це фактично передача майна до рук якихось засновників з «Укрреставрації»,  –  сказав Одарченко.

Також він зазначив, що орендна плата у документах за старими цінами 1994 року.

За словами опозиціонерів у влади є бажання провести безкоштовну приватизацію Гостинного двору.

Як стверджує  народний депутата від фракції "Батьківщина" Олександр Бригинець, цифри абсолютно реальні.

«Ми тільки що були у Фонді держмайна нам повністю підтвердили, що ці цифри абсолютно реальні»,  –  повідомив Бригинець.

Як стверджують опозиціонери, Фонд держмайна обіцяв переглянути оренду.

Також вони заявили, що у влади є бажання провести безкоштовну приватизацію Гостинного двору.

«При цьому керівництво ФДМУ боїться переглядати оцінку та оренду, бо серед нових власників "Укрреставраціі" є поважні люди ! ... Сім'я Януковича!», – пише Сергій Тищенко. 

Нагадаємо, раніше київська міська рада відмовилась підтримати передачу в комунальну власність Києва будинку Гостинного двору на Подолі.

Як відомо, 27 лютого Окружний адміністративний суд відхилив клопотання захисників Гостиного двору в Києві про припинення будівельних робіт до завершення судового процесу.

21 лютого той же суд заборонив партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проводити будь-які акції та встановлювати намети на території Гостинного двору і на прилеглій до будинку території.

30 січня Окружний адмінсуд Києва відмовив "Громадянській позиції" у позові про скасування рішення Київської міської ради від 20 вересня 2012 про виділення "Укрреставрації" 1,02 га землі під Гостинним двором для його реконструкції під торгово-офісний центр із паркінгом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.