НОВИНИ

Україна сподівається отримати від Європейського інвестиційного банку €152 млн на метро у Дніпропетровську

Україна планує підписати міжнародну угоду із Європейським інвестиційним банком на кредит у €152 млн для завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Якщо говорити про перспективи співробітництва, то очікується, що у цьому році проектний портфель Європейського інвестиційного банку також поповниться новими проектами для розвитку муніципальної інфраструктури (ресурси ЄІБ у сумі €400 млн)», – сказано у повідомленні.

«У першій половині року, також, планується провести з Банком офіційні переговори та підписати міжнародну угоду стосовно проекту «Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ» (ресурси ЄІБ у сумі €152 млн).

У міністерстві зазначають, що завершення підготовки нового проекту для розвитку муніципальної інфраструктури та укладання міжнародного договору щодо проекту будівництва метрополітену у Дніпропетровську дозволить збільшити портфель Банку в державному секторі України до кінця 2013 року приблизно до €2 млрд.

«Наразі опрацьовується можливість залучення ресурсів ЄІБ на реалізацію нових проектів в сфері розвитку енергетики та транспорту», – додають у повідомленні.

«На сьогодні проектний портфель ЄІБ в Україні у державному секторі складається з 8  проектів: на стадії реалізації – 6 інвестиційних проектів на суму €1,19 млрд; на стадії підготовки – 2 інвестиційні проекти на суму €261,7 млн», – повідомили також у міністерстві. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.