НОВИНИ

Влада Венесуели підозрює, що Чавеса заразили онкохворобою

Виконуючий обов'язки президента Венесуели Ніколас Мадуро заявив, що майже впевнений в тому, що Уго Чавеса заразили раком. Про це Мадуро розповів в інтерв'ю телеканалу "Телесур" в понеділок увечері. "Ми майже впевнені, що команданте Уго Чавес був заражений раком", - заявив Мадуро.

За його словами, онкологічне захворювання лідера революції "не вписувалося ні в які рамки" і могло бути інфіковане "за допомогою якихось витончених технологій".

Раніше хвилю суперечок у суспільстві та інтернет-ЗМІ Венесуели викликали слова президента Болівії Ево Моралеса, який заявив, що "майже впевнений" у тому, що венесуельського лідера отруїли.

"У імперії, - як називає болівійський лідер США, - є все, щоб планувати акції з повалення урядів і придушенню соціальних рухів, які виступають проти капіталізму", а коли йому це не вдається, то "він йде на те, щоб покінчити з життям лідерів , як це було з Арафатом" - , відзначав Моралес.

Як повідомлялось, президент Венесуели Уго Чавес помер 5 березня. Причиною смерті лідера Венесуели, який тривалий час боровся з онкозахворюванням, став інфаркт.

Влада Венесуели прийняла рішення забальзамувати тіло Чавеса і ще на тиждень продовжити церемонію прощання з ним. Після цього планується залишити тіло у саркофазі в Музеї революції.

Читайте також: Уго Чавес помер: чи виживе «чавесизм»?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.