НОВИНИ

У Азарова передали об’єкти космічного агентства на Закарпатті "космонавтам" Захарченка

Уряд схвалив передачу нерухомого майна Державного космічного агентства в Мукачевому управлінню МВС. Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 6 березня 2013 року, повідомляє прес-служба Кабміну.

Проект нормативного акта передбачає передачу МВС будівель і споруд, що належать Державному космічному агентству, які розташовані на території Західного центру радіотехнічного спостереження у Мукачевому Закарпатської області.

Зазначені будівлі та споруди планується використовувати для розміщення ряду структурних підрозділів Управління МВС України в Закарпатській області. Подальша експлуатація та утримання нерухомого майна, що передається, буде здійснюватися в межах видатків, передбачених для МВС.

«Прийняття та реалізація цього розпорядження сприятиме забезпеченню працівників органів внутрішніх справ належними службовими приміщеннями, що, у свою чергу, позитивно вплине на функціонування і якість роботи УМВС України в Закарпатській області», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, у лютому прокурор Закарпаття Анатолій Петруня обурювався бездіяльністю і професійною непридатністю місцевої міліції. Зокрема, прокурор направив подання начальнику УМВС в Закарпатській області Василю Варцабі, у якому вимагає усунути порушення законодавства в діяльності його підлеглих щодо профілактики та протидії злочинності, розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, насамперед проти життя та здоров’я громадян, умисного знищення або пошкодження майна, а також при проведенні досудового розслідування.

Нагадаємо, наприкінці лютого прем’єр-мінстр Микола Азаров заявив, що основні завдання, які стоять перед керівництвом космічної галузі України - пошук контрактів і вихід на світову арену.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.