НОВИНИ

Гідрометцентр попереджає про підвищення води в річках Закарпаття

Гідрометеорологічний центр попереджає про підвищення рівня води в річках Закарпатської області. Про це говориться в повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"9-10 березня продовжиться підйом рівня води на річках Закарпаття на 0,3-0,8 м. У нижніх течіях Боржави і Латориці очікується підйом над поточними рівнями на 0,8-1,3 м із початковим виходом води на затон. На ділянці Тиси "Великий Бичків - Хуст" - на 1,5-2 м із початковим виходом води на затон, на Тисі поблизу селища Вилок - на 3-3,5 м", - йдеться в повідомленні.

Крім того, 10 березня на Дністрі біля Заліщиків (Тернопільська область) очікується проходження максимального рівня паводку 4-4,5 м над нулем поста і витратами води 450-600 куб. м/с.

10-12 березня на річках басейнів Сяну і Західного Бугу очікується підйом рівнів води на 0,1 - 0,5 м над поточними рівнями, місцями вихід води на затон.

Нагадаємо, 10 березня в Закарпатті Гідрометцентр прогнозує дощ, місцями сильний.

Як повідомлялося, директор Бортницької станції аерації Володимир Бражник заявив, що на земляних дамбах станції, які утримують відходи після очищення стічних вод, виявлено 18 промивів. Захисні споруди можуть не витримати танення снігу, і відходи заллють довколишні населені пункти. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.