НОВИНИ

На похорон Чавеса приїдуть президенти з 22 країн

На похороні Президента Венесуели Уґо Чавеса будуть присутні глави 22 держав, а загальне число іноземних делегацій становитиме 54, повідомив міністр закордонних справ Венесуели Еліас Хауа.

За словами Хауа, Венесуела вже одержала 42 співчуття від керівників інших країн, у 16 державах оголошено жалобу у зв'язку зі смертю Чавеса, 10 міжнародних організацій заявили про свою солідарність з венесуельським народом.

Хауа наголосив, що Чавес "помер непереможеним", завдяки вірності свого народу.

"Вони не змогли перемогти його на виборах, не змогли убити його, Чавес помер президентом, головнокомандувачем боліваріанської революції, помер лідером народу", - наводять слова Хауа місцеві ЗМІ.

Тіло Чавеса поклали у труну в зеленій військовій формі і чорній краватці. На голові "команданте" червоний берет десантника. Труна накрита скляною кришкою.

Фотографувати труну суворо заборонено, як і входити до траурного залу Військової академії з пакетами і сумками. Хауа вже вибачився перед тисячами людей, які зібралися в районі академії, за непередбачені труднощі з проходом всередину приміщення. За його словами, влада ніколи не планувала такої церемонії, тому виникли певні логістичні проблеми.

Нагадаємо, що президент Венесуели Уґо Чавес помер 5 березня. Чавесу було 58 років. Згідно офіційної версії, причиною смерті став серцевий напад.

Раніше в Гавані Чавесу, у зв’язку з раковим захворюванням, зробили три операції. Остання відбулася 11 грудня. Він повернувся з Куби до Венесуели 18 лютого.

Читайте також Уго Чавес помер: чи виживе «чавесизм»?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.