НОВИНИ

Опозиція проситиме Євросуд повернути Власенку мандат

Опозиція сьогодні ж підготує позов до Європейського суду з прав людини, в якому проситиме переглянути рішення про позбавлення депутатських повноважень Сергія Власенка. Про це після засідання ВАСУ повідомив лідер фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

«Подальші кроки - сьогодні ввечері буде підготовлено позов до Європейського суду з прав людини, і він в найкоротші терміни буде розглядати це питання», - сказав політик.

За його словами, всі дії «будуть діями трьох опозиційних фракцій».

Яценюк також заявив, що Вищий адмінсуд позбавив Сергія Власенка депутатського мандата за прямої вказівки президента Віктора Януковича.

«Рішення прийшло “гаряче” з Адміністрації президента», - заявив Яценюк.

За його словами, «рішення винесено по прямій вказівці Януковича».

Лідер фракції “Батьківщина” додав, що метою є системне знищення української опозиції. Яценюк також заявив, що цим рішенням суду Янукович продемонстрував, що “ні в яку Європу він збирається, його туди ніхто не пустить”.

Як додав Яценюк, Янукович їздить в Європу, дає там обіцянки, а потім з точністю до навпаки чинить в Україні.

У свою чергу лідер УДАРу Віталій Кличко переконаний, що рішення суду по Власенку політично вмотивоване.

«Непотрібно мати юридичну освіту, щоб зрозуміти, що у сьогоднішньому рішення є політична складова», - сказав Кличко.

нагадаємо, 6 березня Вищий адміністративний суд позбавив депутатських повноважень народного депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка. 

Зокрема, суд встановив, що захист будь-якої особи у суді нерозривно пов'язаний зі статусом адвоката та адвокатською діяльністю, зробивши з цього висновок про те, що Власенко адвокатську діяльність у зазначений у законі строк не припинив, тому є сумісником і мусить бути позбавлений депутатського мандата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.