НОВИНИ

Головлікар однієї з лікарень про медичну реформу на Донеччині: Я втомився від бєспрєдєла

У Краматорську на Донеччині головний лікар найбільшої у місті лікарні № 3 Олександр Каліберда через медичну реформу вирішив звільнитися і переїхати у Крим.

«Я не можу робити те, що я не розумію. Якщо говорити відверто, то я втомився боротися із бєспрєдєлом. Минулого року казначейство не проплатило нам близько мільйона гривень. Цього році фонд заробітної плати недодав лікарні мільйон. Мені кажуть, щоб я скорочував витрати, зберігаючи при цьому всі функції лікувальної установи. Зробити це неможливо», - пояснив Каліберда.

Він пропрацював на посаді головного лікаря 17 років, але вирішив звільнитися і переїхати постійне місце проживання в Севастополь.

«Поки я буду там працювати заступником головного лікаря станції переливання крові. А там подивимося ... », - сказав Калі берда.

Як повідомлялось, експерти вважають, що ініційована владою медична реформа не підвищує доступність і якість медичних послуг. Головними причинами є брак коштів на реалізацію «покращення» та нашвидкуруч підготовлена нормативна база.

Нагадаємо, 7 липня 2011 року парламент, попри критику з боку медиків та експертів Головного юридичного управління Верховної Ради, ухвалив закон про реалізацію пілотних проектів з реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Донецькій і Дніпропетровській областях та Києві.

Читайте також: Лікарі попереджають, що експеримент з реформуванням системи охорони здоров’я України смертельний для медицини і громадян

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.