НОВИНИ

Путін: товарообіг між Росією та Україною скоротився на $5 млрд

Товарообіг між Росією та Україною скоротився майже на $5 млрд - до позначки в $45 млрд. Про це заявив президент РФ Владімір Путін, на початку переговорів з президентом України Віктором Януковичем у своїй резиденції в Завидово (Тверська область, РФ) 4 березня.

Віктор Янукович пов’язав ці втрати зі слабким розвитком економічної інтеграції України з Митним союзом.  "У нашій співпраці з Митним Союзом проходять негативні процеси. Це стосується двох сторін. Нас не радують втрати в сфері економіки у зв'язку з цим", - сказав він.

Янукович також висловив сподівання, що після сьогоднішніх переговорів з Путіним проясниться низка питань про шляхи взаємодії України з Митним союзом.  При цьому Янукович  підкреслив, що мова не йде про те, щоб в країні "прийняли рішення про вступ до МС і відразу вступили". "Необхідно як слід, на внутрішньодержавному рівні обговорити цю проблему всебічно", - сказав він.

Владімір Путін  в свою чергу заявив, що має намір відкрито обговорити з Януковичем питання взаємодії у Митному союзі. "Для нас немає закритих тем", - сказав він.

Він  нагадав, що з 2015 року рух робочої сили в країнах Митного союзу буде обмежено. "Це турбує нас, і ми повинні все зробити для того, щоб обговорити цю проблему", - сказав Путін.

Як повідомлялось, раніше Віктор Янукович під час зустрічі з президентом РФ Владіміром  Путіним заявив, що формат співпраці України з країнами Митного союзу повинен визначатися на чотирьохсторонніх переговорах, за участю всіх країн-членів МС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.