НОВИНИ

Опозиція: Власенка позбавляють мандата таким же чином, як колись оголошували президентом Януковича

Регламентний комітет, в порушення закону, прийняв рішення про звернення до суду з проханням позбавити Сергія Власенка депутатського мандату. Про це, після завершення засідання, повідомив депутат від «Батьківщини» Микола Княжицький.

«Щойно відбулося засідання комітету, на якому голова комітету Макеєнко, не надавши протоколів попереднього засідання, на якому нібито розглядалася справа Власенка, не надавши документів і не надавши опозиції можливості взяти участь в обговоренні, затвердив рішення», – розповів він.

«Макеєнко запитався у присутніх, хто проти, щоб скасувати попереднє рішення, яке нібито було прийнято в середу. Представники від більшості підняли руки, що вони проти. Після цього Макеєнко закрив засідання», – зазначив опозиціонер.

«Опозиція переконана, що рішення, ухвалене в середу було сфальсифіковане. Тоді члени комітету від опозиції не були повідомлені», – наголосив він.

У свою чергу депутат від УДАРу, перший заступник голови комітету Валерій Карпунцов заявив, що сьогодні відбулася «така сама подія, як 27 лютого».

«Не було засідання комітету в розумінні засідання. Не було розгляду в такому розумінні, як це передбачено законом про регламент», – заявив він.

«Голова комітету від Партії регіонів, плюс математична кількість – це партія регіонів і її сателіти від комуністичної партії», – пояснив Карпунцов.

«Відбулося так само, як у 2004 в ЦВК визнавали Януковича президентом. Всі протестують, а Сергій Васильович (Ківалов – Ред.) проголошує обраним Віктора Януковича», – додав він.

Нагадаємо, раніше народний депутат, один із лідерів «Батьківщини» Олександр Турчинов повідомив, що у середу, 27 лютого, було потай прийнято рішення регламентного комітету про незаконність суміщення народним депутатом Сергієм Власенком посад адвоката і народного депутата.

Водночас, за словами Турчинова, голова Верховної Ради Володимир Рибак за поданням Регламентного комітету парламенту направив до Вищого адміністративного суду листа про позбавлення Власенка депутатського мандату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.