НОВИНИ

В опозиції заявляють, що голова регламентного комітету ВР складає свої повноваження

Володимир Макеєнко склав із себе повноваження голови регламентного комітету. Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини» Микола Княжицький з посиланням на свого колегу Михайла Хміля.

«Щойно в присутності 8 депутатів від різних фракцій Макеєнко заявив, що складає з себе повноваження голови комітету», – сказав Княжицький.

За його словами, це сталося після засідання регламентного комітету, на якому Макеєнко намагався легалізувати рішення щодо звернення до ВАСУ з проханням позбавити Сергія Власенка депутатських повноважень.

Вчора «Батьківщина» повідомила, що сьогодні о 8-й годині ранку, у спішному порядку буде проведено засідання регламентного комітету парламенту, на якому має бути прийняте рішення про позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Володимир Рибак, за поданням Регламентного комітету парламенту, направив до Вищого адміністративного суду України листа про позбавлення народного депутата від «Батьківщини» та захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату у зв’язку з його незаконним суміщенням депутатської та адвокатської діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.