НОВИНИ

В опозиції скаржаться, що Адміністрація президента тисне на регламентний комітет у питанні Власенка

У понеділок, 4 березня, о 8-й годині ранку у спішному порядку буде проведено засідання регламентного комітету парламенту, на якому має бути прийняте рішення про позбавлення Сергія Власенка депутатського мандата. Про це повідомила прес-служба "Батьківщини"

"За наявними даними, необхідність у терміновому скликанні засідання комітету викликана тим, що попереднє рішення було фальсифіковане, засідання комітету не проводилося, а частина його членів навіть не володіли інформацією про підготовку незаконного рішення", - йдеться у повідомленні.

У політсилі зауважили, що Адміністрація президента зобов’язала спікера Рибака разом з керівництвом фракцій більшості забезпечити явку членів комітету від Партії регіонів та КПУ.

"Водночас, членам комітету від більшості «на пальцях пояснили», що буде, якщо вони зірвуть голосування і завдання по позбавленню Сергія Власенка депутатського мандата буде провалене", - заявляють у прес-службі.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Володимир Рибак, за поданням Регламентного комітету парламенту, направив до Вищого адміністративного суду України листа про позбавлення народного депутата від «Батьківщини» та захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату у зв’язку з його незаконним суміщенням депутатської та адвокатської діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.