НОВИНИ

У Дніпропетровську на довиборах в облраду – рекордно низька явка

Явка виборців на довиборах до Дніпропетровської обласної ради у Дніпропетровську на різних дільницях, станом на 14:00, коливалася у межах 6-14%. Про це повідомили в Дніпропетровській міській виборчій комісії.

Водночас, у виборчій дільниці не взялись спрогнозувати, яким буде відсоток тих, хто проголосував, до кінця дня. Виборчі дільниці мають зачинитися о 22:00. 

За словами очевидців, на виборчих дільницях міста – напівпорожньо, на окремих дільницях організована торгівля продуктами харчування.

Згідно з даними членів виборчкомів, які мають чималий досвід роботи у виборчих комісіях, за останні роки це перші вибори, що зібрали так мало людей.

Навідміну від парламентських виборів 2012 року, на дільницях Дніпропетровська не встановлені веб-камери і не ведеться відеоспостереження.

 За даними членів виборчих комісій, таким обладнанням їх цього разу не забезпечили.

Раніше ГО «Опора» спрогнозувала, що явка виборців на довиборах до Дніпропетровської обласної та міської рад сьогодні буде рекордно низькою і не перевищить 10-20%.

Згідно з даними «Опори», такою низькою явка буде, передовсім, через непоінформованість населення про вибори і «замовчування самого факту виборів з боку влади».

Опозиційні сили також заявляли, що влада наказала дільничним виборчим комісіям не розносити запрошення, аби приховати сам факт місцевих виборів.

Як відомо, сьогодні на Дніпропетровщині обирають шістьох депутатів обласної та одного депутата міської ради – замість тих, які втратили мандати, ставши народними депутатами.

На місця шести депутатів обласної ради, які вибули, наразі претендує 55 осіб, тобто, понад 9 осіб на місце. На місце депутата міської – 11 кандидатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.