НОВИНИ

Регіонали масово розповідають, як перестали бути адвокатами

Народні депутати від Партії регіонів Сергій Ківалов та Володимир Олійник заявили, що давно припинили займатися адвокатською роботою. А їхня колега Ірина Бережна зазначила, що після обрання народним депутатом призупинила нотаріальну діяльність. Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Я не перестаю дивуватися, як далеко можуть зайти наші політикани в боротьбі за газетні шпальти. Наприклад, учора в Інтернеті була поширена чергова неправдива інформація щодо мене (і деяких моїх колег по парламенту) про те, що нібито, будучи народним депутатом, я маю діюче свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю №608, видане Одеською комісією адвокатури. Це очевидна брехня», – заявив Ківалов.

«До того ж, ці відомості елементарно перевірити. У нас існує відкритий реєстр адвокатів, де кожен може перевірити будь-яку інформацію стосовно того чи іншого адвокатського свідоцтва. Дію мого адвокатського свідоцтва було призупинено дуже давно. Саме ця інформація вказана й у відкритому реєстрі адвокатів. Як тільки я обрався народним депутатом, я одразу ж заявив про призупинення свого адвокатського свідоцтва з дотриманням усіх процедурних вимог. Це означає, що весь цей час я не займався адвокатською діяльністю в жодних її проявах», – наголосив він.

Водночас, Олійник зазначив, що звернувся з письмовою заявою до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області 3 жовтня 2012 року.

«У ній я повідомив, що є народним депутатом України, ця посада несумісна з адвокатською діяльністю, і попросив призупинити мій статус адвоката», – запевнив регіонал.

«Сьогодні у ЗМІ все частіше стала з'являтися інформація про те, що я є нібито депутатом-сумісником. Здогадуюся, кому так кортить видавати бажане за дійсне,  але зараз не про це. З усією відповідальністю заявляю, що поширена інформація не відповідає дійсності», – заявила у свою чергу Бережна.

Вона підкреслила, що після обрання народним депутатом, призупинила нотаріальну діяльність у встановлений законом термін. 

Як повідомлялося, народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко запевняє, що брав участь у судових процесах не як адвокат, а як представник влади.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Рибак, за поданням Регламентного комітету парламенту, направив до Вищого адміністративного суду України листа про позбавлення народного депутата від «Батьківщини» та захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату у зв’язку з його незаконним суміщенням депутатської та адвокатської діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.