НОВИНИ

У Цюрупинську побудують Олімпійський центр вартістю 170 млн грн

Обсяг фінансування будівництва Цюрупинського олімпійського центру складе близько 170 млн грн. Про це заявив керівник структурного підрозділу державного підприємства «Спортивні господарські споруди» Тарас Глущук, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

За словами Глущука, частина цих коштів вже виділена на створення ескізної та проектної документації. До кінця року ці роботи будуть закінчені, також буде закінчено оформлення земельної ділянки та проведена підготовка до будівництва. Фінансування всього проекту буде забезпечено державним бюджетом України.

«Безпосередньо будівельні роботи будуть розпочаті в наступному році і триватимуть протягом двох років. За планом, центр почне роботу в 2016 році», – сказав він.

«Будівництво такого центру – це не можливість, а необхідність. На останніх Олімпійських іграх збірна України виступила більш ніж гідно, але професійної тренувальної бази для занять і влітку і взимку не було. Президент України ініціював створення такого об'єкту. Ми довго вибирали місце для такого центру. Розглядали і Крим, і Миколаїв. Зупинилися на Херсоні. На будівництво цього центру зосереджені фінансові, організаційні зусилля як всеукраїнської так і місцевої влади. На сьогодні, запланований обсяг фінансування – 170 млн грн», – розповів чиновник.

На сьогодні, триває процес оформлення документації земельної ділянки під Олімпійський центр – на острові в районі Цюрупинської набережної, на річці Конка. Площа ділянки – 25 га. 

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович запропонував президентові Польщі Броніславу Коморовському та президентові Словаччини Івану Гашпаровичу об’єднатися для проведення зимових Олімпійських ігор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.