НОВИНИ

Колесніченко запевняє, що брав участь у судових процесах не як адвокат, а як представник влади

Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що не поєднує депутатську діяльність з адвокатською практикою. Про це повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Звертаю увагу на те, що в ЗМІ була поширена неправдива інформація щодо мене про те, що я, будучи народним депутатом, разом з цим нібито маю чинне свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 413. У невідповідності цієї інформації дійсності можна переконатися, відкривши Єдиний реєстр адвокатів, розміщений на сайті Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури. Там відображена інформація про те, що вона призупинена», – сказав він.

«Дія свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю була призупинена за моєю заявою відповідно до закону. Ще в 2006 році я написав відповідну заяву і припинив виплату щомісячних членських внесків», – зазначив регіонал.

Проте додав, що у період з 2006 року брав участь у кількох судових процесах, але не в якості адвоката, а як представник, за дорученням Севастопольської міської ради з резонансних справ розкрадання земель міста.

«І, природно, не отримував за це ніякої грошової винагороди», – підкреслив Колесніченко.

Як повідомлялося, голова Верховної Ради Володимир Рибак, за поданням Регламентного комітету парламенту, направив до Вищого адміністративного суду України листа про позбавлення народного депутата від «Батьківщини» та захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату у зв’язку з його незаконним суміщенням депутатської та адвокатської діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.