НОВИНИ

"Свобода" заявляє про порушення на довиборах у Закарпатську облраду

Сьогодні на Закарпатті відбуваються проміжні вибори в обласну раду у п'яти округах. Спостерігачі вже зафіксували порушення на деяких дільницях. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода».

Згідно із повідомленням, порушення зафіксовані на дільницях у Мукачівському районі (виборчий округ № 36).

Як повідомили спостерігачі, в селі Позняківці на дільниці члени комісії видають бюлетені без пред'явлення паспорта громадянина України. На багатьох дільницях, в селах Лісарня, Позняківці, Щасливе, смт Чинадієво та інших, відсутні інформаційні плакати про єдиного кандидата від опозиції, свободівця Олега Куцина.

«Також у селі Павшине спостерігачі виявили організовану «карусель» на користь провладного кандидата», – сказано у повідомленні.

У «Свободі» стверджують, що на виборчій дільниці № 05029 – с. Осій Іршавського району, голова комісії Ольга Бандурович відмовилася зареєструвати акт порушення під час виборчого процесу.

«Спостерігачі від ВО «Свобода» біля виборчої дільниці «зловили на гарячому» сільського голову, який агітував за провладного кандидата. Голова виборчої дільниці не просто відмовила у реєстрації акту, а підтвердила це своїм підписом та печаткою», – обурюються свободівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.