НОВИНИ

Бондарчук запевняє, що з'їзд легітимно ліквідував "Нашу Україну"

Голова політради партії "Наша Україна" Сергій Бондарчук заявляє, що ХІІ з'їзд партії, який ухвалив рішення про ліквідацію партії, легітимний. Про це 2 березня Бондарчук заявив журналістам.

"Підстав говорити про те, що він нелегітимний, немає", - сказав Бондарчук.

Він нагадав, що 18 обласних організацій партій на своїх конференціях ухвалили рішення про проведення такого з'їзду, а це 2/3 від загального складу обласних організацій "Нашої України".

"Партія "Наша Україна", на жаль, стала співучасником і партією, яка працює, як сателіт, в інтересах Партії регіонів. У зв'язку з тим, що це неможливо, відповідно до ідеології, яку несуть партійці і партія Майдану, ми не бачили іншого виходу, як припинити діяльність партії "Наша Україна", залишити вивіску і назву "Наша Україна" Віктора Ющенка, а Віктора Ющенка залишити Віктору Януковичу (президент України - Ред)", - сказав Бондарчук.

"Ми вже ухвалили рішення, і партії вже не існує", - наголосив він.

Бондарчук повідомив, що з понеділка передасть весь партійний архів людям, які займатимуться ліквідацією партії.

"Ці люди вже виконуватимуть ті юридичні обов'язки, які необхідні для того, щоб припинити існування партії", - додав він.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи не побоюється він того, що прихильники Ющенка, які не визнають рішення нинішнього з'їзду, можуть скористатися печаткою партії для того, щоб ухвалювати свої рішення, Бондарчук наголосив, що згідно із сьогоднішнім рішенням, печатку, прапор і свідоцтво про реєстрацію партії "Наша Україна" передадуть до Музею Помаранчевої революції в Києво-Могилянській академії.

Як повідомлялось, у коментарі Тиждень.ua речник Віктора Ющенка Ірина Ванникова заявила, що сьогоднішній з’їзд "Нашої України" нелегітимний, а Сергій Бондарчук, котрий організував цей захід, не є членом партії.

Ванникова також висловила впевненість, що Міністерство юстиції не скасує реєстрацію партії "Наша Україна"

Нагадаємо, сьогодні 12-й з'їзд партії "Наша Україна" під головуванням Сергія Бондарчука прийняв рішення ліквідувати партію.

Під час зїзду планувалося заслухати звіт Віктора Ющенка про результати участі партії у виборах до Верховної Ради 2012 року.

9 лютого голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.