НОВИНИ

Третина задекларованих киянами доходів належить 48 мільйонерам

У Києві 48 мільйонерів уже задекларували свої доходи за минулий рік на загальну суму майже 265 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні голови ДПС Києва Ірини Носачової, розміщене на офіційному сайті.

 «Вже більше п’яти тисяч громадян, не тільки виконали свій конституційний обов’язок, здавши декларації про майновий стан та доходи, але й отримали право на податкову знижку», – повідомила Голова ДПС у м. Києві Ірина Носачова.

Наразі громадяни задекларували 827 мільйонів гривень доходів, податкова знижка до повернення склала 8 мільйонів гривень.

Серед тих, хто вже задекларував доходи – 48 мільйонерів, загальна сума задекларованого доходу  склала майже 265 мільйонів гривень.

«І хоча граничний термін подачі декларації – 1 травня, ми звертаємось до киян не відкладати подачу декларації на останні дні», – зазначила Носачова.

«Декларацію до Центру обслуговування платників податків можна подати у паперовому вигляді. або скориставшись новим електронним сервісом Міністерства доходів і зборів: отримати безкоштовно в пунктах сертифікації ключів електронно-цифровий підпис і направити декларацію в електронному вигляді», – нагадала керівник податкової служби столиці.

Як повідомлялось, раніше у Києві декларації подали 1029 мільйонерів, задекларувавши доходи на загальну суму 5,1 млрд.грн.

Нагадаємо, Державна податкова служба України раніше повідомляла, що найбільше мільйонерів – 916 – у Києві, у Донецькій області – 271, у Дніпропетровській – 216.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.