НОВИНИ

  ▪   Олександр Михельсон

Ванникова запевняє, що «Наша Україна» жива і готує очищення своїх лав

Розпуск партії «Наша Україна» не відбувався. Про це Тиждень.ua повідомила речник Віктора Ющенка Ірина Ванникова

«Наша Україна» продовжує своє існування попри чергові спроби її знищити», - наголосила Ванникова.

За її словами, сьогоднішній з’їзд НУ нелегітимний, а Сергій Бондарчук, котрий організував цей захід, не є членом партії.

«На щастя, остання хвиля політичних авантюристів відходить разом з Сергієм Бондарчуком. І тепер ця команда професійних інтриганів стане проблемою самого Бондарчука», - сказала співбесідниця Тиждень.ua.

Вона також висловила впевненість, що Міністерство юстиції не скасує реєстрацію партії «Наша Україна».

«Остання крапка у юридичній невизначеності уже давно поставлена Міністерством юстиції. Головою Політради офіційно є Зіновий Шкутяк», - сказала Ванникова.

«Прикро лише що Сергій Бондарчук, якого ми вважали людиною порядною, виявився політично незрілим та слабкодухим, падким на брудні технології, які популярні в сучасному політичному середовищі… На таких же підставах Сергій Бондарчук міг би розпустити сьогодні будь-яку іншу партію або оголосити себе мером Лондона», - заявила речниця Ющенка.

За її словами, партія «Наша Україна» під керівництвом Віктора Ющенка готує з’їзд 18 травня поточного року.

Перед цим, наголосила Ваннмикова, відбудеться перереєстрація членів партії.  

Як повідомлялось, сьогодні 12-й з'їзд партії "Наша Україна" під головуванням Сергія Бондарчука прийняв рішення ліквідувати партію.

Під час зїзду планувалося заслухати звіт Віктора Ющенка про результати участі партії у виборах до Верховної Ради 2012 року.

Нагадаємо, 9 лютого голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

23 лютого політрада виключила з "Нашої України" Сергія Бондарчука, його помічника Андрія Ніцоя, Юрія Макуху, Петра Манзія, Ганну Кияшко, В’ячеслава Хмуровського та Сергія Курінного за дії, які провокують розкол у партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.