НОВИНИ

Залишки "Нашої України" закликають парламентські партії до саморозпуску

Сергій Бондарчук закликав усі праві парламентські партії саморозпуститися задля створення єдиної правої партії. Про це він заявив на брифінгу після 12-того з'їзду "Нашої України".

"Закликаємо лідерів та активістів національно-демократичних партій перестати триматися за статути та печатки і розпочати процес реального об'єднання задля створення потужної правої сили", –  зазначив він.

За словами Бондарчука, реальне об'єднання – це саморозпуск усіх правих парламентських партій.

"Усе інше – це лише маніпуляції суспільною свідомістю", –  додав він.

"Ми створили ініціативну групу для проведення переговорів про об'єднання правоцентристських сил у новій політичній партії", – повідомив Бондарчук.

За його словами, новий політичний проект запрацює вже цього року.

Як повідомлялось, сьогодні 12-й з'їзд партії "Наша Україна" під головуванням Сергія Бондарчука прийняв рішення ліквідувати партію.

Під час зїзду планувалося заслухати звіт Віктора Ющенка про результати участі партії у виборах до Верховної Ради 2012 року.

Нагадаємо, 9 лютого голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

23 лютого політрада виключила з "Нашої України" Сергія Бондарчука, його помічника Андрія Ніцоя, Юрія Макуху, Петра Манзія, Ганну Кияшко, В’ячеслава Хмуровського та Сергія Курінного за дії, які провокують розкол у партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.