НОВИНИ

На з’їзді "Нашої України" вирішили ліквідувати партію

12-й з'їзд партії "Наша Україна", який проходить 2 березня під головуванням Сергія Бондарчука, прийняв рішення ліквідувати партію.

За відповідне рішення проголосувало 267 делегатів з'їзду. Двоє було проти і шестеро утрималося.

Ініціатором розпуску партії стали представники місцевих та обласних організацій партії. Загалом на з'їзді партії були представники всіх областей України та АРК Крим. З них – 15 голів обласних організацій.

Згідно з рішенням, діяльність партії припиняється шляхом самоліквідації. Установчі документи, печатка та прапор партії будуть передані в музей історії помаранчевої революції.

Головою ліквідаційної комісії був обраний Петро Ющенко. Також до її складу увійшли Ірина Ванникова, Валентина Руденко, Зіновій Шкутяк, Віра Ульянченко та інші прибічники Ющенка.

Як повідомлялось, під час зїзду планувалося заслухати звіт Віктора Ющенка про результати участі партії у виборах до Верховної Ради 2012 року.

Як зазначив Бондарчук, незважаючи на те, що Ющенко виключений з партії "Наша Україна", його запросили на з'їзд для виступу. Бондарчук висловив – сподівання, що колишній президент прийде на з'їзд.

"Він може надати багато цікавої інформації", – сказав Бондарчук.

Нагадаємо, 9 лютого голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

23 лютого політрада виключила з "Нашої України" Сергія Бондарчука, його помічника Андрія Ніцоя, Юрія Макуху, Петра Манзія, Ганну Кияшко, В’ячеслава Хмуровського та Сергія Курінного за дії, які провокують розкол у партії.

Згодом Віктор Ющенко заперечив, що виборча кампанія його партії на парламентських виборах в 2012 році фінансувалася Партією регіонів.

Раніше 14 обласних організацій партії "Наша Україна" виступили з вимогою скликати партійний з'їзд та звинуватили Ющенка та його оточення у "збереженні лояльності до влади Януковича".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.