НОВИНИ

Міліція склала адмінпротокол на організаторів концерту на захист Гостинного двору

На представника громадської організації «Нова політика», яка організовувала концерт- мітинг міліція склали адмінпротокол за те, що мітинг проходить не на Контрактовій площі.

Концерт розпочався о 13:00 поблизу пам’ятника Сковороді. Люди продожують збиратися на Контрактову площу.

Перед ними виступили народні депутати від УДАРу - Віктор Чумак, від «Батьківщини» - Олександр Бригинець, і від «Свободи» - Андрій Іллєнко та Ігор Мірошниченко.

Під самим Гостиним двором - невеликий пікет з трьох чоловік. Вони називають себе громадянами Гостинної республіки і тримають плакати з написами: «Рейдери врятують від рейдерів? Гостинний місце для реклами? Насильство врятує від насильства? ».

До них вже підходили правоохоронці, вимагаючи, щоб вони згорнули пікет.

Як повідомлялось, раніше міліція пригнала під Гостинний двір 25 автобусів з "Беркутом" і 10 автозаків. Громадські активісти вважають, що міліція готує масовіх арешти захисників Гостинного двору під час мітингу-концерту.

Згодом,  кореспонденту Тиждень.ua на правах анонімності один із офіцерів міліцейського спецпідрозділу повідомив, що керівництво міліції вирішило, що одного київського «Беркуту» під Гостинним двором буде замало, тож, викликало підкріплення з Вінницької області.

Нагадаємо, 18 лютого бійці «Беркуту» застосували силу до активістів, які зайняли територію Гостинного двору. Били як звичайних активістів, так і журналістів й навіть народних депутатів. Було затримано 39 осіб, у тому числі – й народного депутата від ВО «Свобода» Андрія Міщенка.

У той же день,Захарченко пообіцяв провести службове розслідування щодо подій у Гостинному дворі і притягнути працівників МВС до відповідальності.

Згодом, після внутрішньої перевірки в МВС Захарченко заявив, що представники правоохоронних органів не порушували законів під час подій у Гостинному дворі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.