НОВИНИ

Колишні однопартійці запросили Ющенка відзвітувати про результат виборів до Ради

Під час зїзду "Нашої України" планують заслухати інформацію про результати участі партії у виборах до Верховної Ради 2012 року, про які має доповісти колишній президент України Віктор Ющенко. Про це повідомив голова політичної ради партії Сергія Бондарчука.

На з'їзді зареєстровано 289 делегатів. Також на порядку денному з'їзду передбачені доповідь голови політичної ради партії Сергія Бондарчука про діяльність політради Нашої України, заслуховування результатів роботи центральної контрольно-ревізійної комісії.

Як зазначив Бондарчук, незважаючи на те, що Ющенко виключений з партії "Наша Україна", його запросили на з'їзд для виступу. Бондарчук висловив – сподівання, що колишній президент прийде на з'їзд.

"Він може надати багато цікавої інформації", – сказав Бондарчук.

У своєму виступі він зазначив, що "Ющенко фактично приватизував партію Наша Україна й зробив партію "служницею" чинної нині влади, якій вигідно, щоб Наша Україна була під контролем Ющенка для розколу опозиційних сил".

"Бренд Наша Україна як торгова марка зареєстрований особисто на Ющенка", – сказав Бондарчук.

Він також заявив, що на з'їзді політсила повинна твердо заявити про те, що "опозиційна сила, "помаранчева", не буде обслуговувати нинішній антиукраїнський режим".

Виступаючи на 12-му з'їзді партії, він заявив, що необхідно створити умови для того, щоб з'явилася "нова сильна об'єднана права партія".

"Це партія нових помаранчевих. І ми, нашоукраїнці станемо ядром цієї партії", - підкреслив він.

"Я розумію, що влада зробить все для того, щоб "Наша Україна" як юридична особа залишилася під контролем Ющенка. Це вигідно владі – зручний партнер, який довів своїм життям і співпрацею, що це дуже корисно. Владі Наша Україна потрібна для того, щоб розколювати опозиційний табір", – сказав він.

Крім того, перед будівлею, де проходить з'їзд партії, проходить невеликий мітинг молодіжної ради НУ проти Бондарчука.

"Звертаємося із закликом не піддаватися колишньому голові політичної ради Бондарчуку і його соратникам. Вони всі вже виключені з партії й позбавлені посад ... Сьогодні вони хочуть розпустити й ліквідувати партію", – йдеться у зверненні учасників мітингу. Зокрема, учасники акції закликають відданих членів партії взяти участь в "справжньому" з'їзді Нашої України, який відбудеться 18 травня 2013 року.

Як повідомлялось, 9 лютого голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

23 лютого політрада виключила з "Нашої України" Сергія Бондарчука, його помічника Андрія Ніцоя, Юрія Макуху, Петра Манзія, Ганну Кияшко, В’ячеслава Хмуровського та Сергія Курінного за дії, які провокують розкол у партії.

Згодом Віктор Ющенко заперечив, що виборча кампанія його партії на парламентських виборах в 2012 році фінансувалася Партією регіонів.

Раніше 14 обласних організацій партії "Наша Україна" виступили з вимогою скликати партійний з'їзд та звинуватили Ющенка та його оточення у "збереженні лояльності до влади Януковича".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.