НОВИНИ

  ▪   Валерія Бурлакова

"Беркуту" під Гостинним двором викликали підкріплення з Вінниччини

Керівництво міліції вирішило, що одного київського «Беркуту» під Гостинним двором буде замало, тож, викликало підкріплення з Вінницької області. Про це кореспонденту Тиждень.ua на правах анонімності повідомив один із офіцерів міліцейського спецпідрозділу.

«Начальство вирішило, що нас тут мало і викликало колег з Вінницької області», - пояснив співрозмовник Тиждень.ua.

Наразі під Гостинний двір вже зібралося більше 500 громадян, серед яких активісти кількох громадських організацій та партій «Свобода» і УДАР.

Люди продовжують підходити.

Як повідомлялось, до цього міліція пригнала під Гостинний двір 25 автобусів з "Беркутом" і 10 автозаків.

Громадські активісти вважають, що міліція готує масовіх арешти захисників Гостинного двору під час мітингу-концерт, який відбудеться сьогодні.

Нагадаємо, 18 лютого бійці «Беркуту» застосували силу до активістів, які зайняли територію Гостинного двору. Били як звичайних активістів, так і журналістів й навіть народних депутатів. Було затримано 39 осіб, у тому числі – й народного депутата від ВО «Свобода» Андрія Міщенка.

У той же день,Захарченко пообіцяв провести службове розслідування щодо подій у Гостинному дворі і притягнути працівників МВС до відповідальності.

Згодом, після внутрішньої перевірки в МВС Захарченко заявив, що представники правоохоронних органів не порушували законів під час подій у Гостинному дворі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.