НОВИНИ

  ▪   Вікторія Матола

Правоохоронці розслідують 126 злочинів, що стосуються Євро-2012

Міністерство внутрішніх справ зафіксувало 126 злочинів, пов’язаних із нецільовим використанням коштів, виділених на будівництво і реконструкцію об’єктів у рамках підготовки до чемпіонату Євро-2012. Про це повідомило міністерство у відповідь на запит Тиждень.ua.

Зокрема, міліція повідомляє про порушення кримінальної справи проти директорів двох товариств з обмеженою відповідальністю на Львівщині.

"Під час виконання функцій технічного нагляду за проведенням будівельних робіт з реконструкції стадіону комплексно-спортивної бази університету фізичної культури, зловживаючи службовим становищем, вони внесли в офіційні документи завідомо неправдиву інформацію про обсяги таких робіт. У результаті таких дій з державного бюджету безпідставно перерахували 1,6 млн грн", – йдеться у повідомленні. 

У Києві міліція викрила службових осіб одного з училищ фізичної культури міста, що в грудні 2011 року при освоєнні коштів, виділених у рамках Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату, підписали акти виконаних підрядних робіт з капітального ремонту двох гуртожитків, завищивши при цьому вартість та обсяги фактично виконаних робіт на загальну суму понад 4,6 млн грн.

Крім цього, МВС повідомляє, що згідно з Кримінально-процесуальним кодексом, кримінальні провадження за фактами незаконного використання коштів, виділених для проведення фінальної частини Євро-2012, містяться в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, що в підпорядкуванні Генпрокуратури.

Нагадаємо, нещодавно прокуратура Львівської області розпочала досудове розслідування за фактом незаконного використання близько 4,5 млн. грн бюджетних коштів при підготовці до Євро-2012. 

Як повідомлялось раніше, Нацaгентство з питань Євро-2012, яким управляв віце-прем’єр Борис Колесніков, протягом 2011-2012 погодило 304 закупівлі на загальну суму 18,8 млрд гривень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.