НОВИНИ

Київській владі не вистачає 3,5 млрд грн, щоб навести у місті лад після зими

Києву не вистачає 3,5 мільярда гривень для того, щоб привести в нормальний вигляд місто після зими. Про це в інтерв'ю «Главкому» заявив заступник голови Київської міськадміністрації Руслан Крамаренко.

«Щодо загального фонду бюджету - це заробітна плата, надбавки, соціальні виплати, обслуговування відсотків, туди входить і поточне утримання і ремонт. Це фінансування комунальних підприємств «Київзеленбуд», «Київблагоустрій», «Київавтодор», «Плесо», які наводять лад в місті. Там не вистачає 3,5 мільярда гривень для того, щоб привести в нормальний вигляд місто після зими та в належному вигляді утримувати його: займатися парками, скверами, газонами, ремонтами доріг, розмітку наносити », - сказав Крамаренко, зазначивши, що всю суму Києву не дадуть, «але є мінімальні цифри, які вкрай необхідні».

Він уточнив, що бажана потреба - 3,5 млрд, а критичний мінімум - 2,5 млрд.

При цьому Крамаренко зазначив, що особисто міністр фінансів Києву допомагає, «якщо б не він, то була б і заборгованість по зарплаті, і все інше».

Нагадаємо, раніше керівник комунальної корпорації "Київавтодор" Георгій Глінський заявив, що на поточний ремонт столичних доріг щорічно необхідно 272 млн грн.

Київавтодор обіцяє залатати ями на столичних дорогах до 20 квітня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.