НОВИНИ

Королевська обіцяє виплатити зарплатні борги за два роки

Одним із ключових пріоритетів соціальної політики держави є ліквідація заборгованості із заробітних плат до кінця 2014 року. Про це заявила міністр соціальної політики Наталія Королевська на засіданні уряду,що було присвячено обговоренню програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, повідомили у міністерстві.

«Одне з ключових завдань – до кінця 2014 року ліквідувати прострочену заборгованість із заробітної плати, яка на сьогодні складає понад мільярд гривень», - сказала Королевська.

Вона додала, що сьогодні необхідно докласти всіх зусиль, щоб ліквідувати дефіцит Пенсійного фонду, який у 2013 році складає 21 мільярд 800 мільйонів гривень та перейти до накопичувального компоненту пенсійної системи.

Окрім цього, Королевська наголосила на необхідності осучаснення прожиткового мінімуму та формування споживчого кошику відповідно до європейських стандартів.

Як відомо, за даними Держстату, в січні 2013 року середня заробітна плата знизилася в порівнянні з груднем на 11,2%, або на 377 гривень до 3 тис. гривень на місяць. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.