НОВИНИ

Захарченко підтвердив, що речі вбитого у Харкові судді знайшли на Донеччині

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко підтвердив, що деякі речі убитого в Харкові судді Володимира Трофимова виявили в Донецькій області. Про це він сказав журналістам у середу, 27 лютого, відповідаючи на запитання, наскільки відповідає дійсності інформація про те, що в Краматорську та інших містах почали виявляти речі вбитого судді.

"Питання стоїть не стільки по Краматорську, скільки дійсно по інших регіонах. Речі вилучалися в Донецькій області... Так, справа непроста..."., - сказав Захарченко.

Він також повідомив, що в четвер в ГПУ пройде нарада, присвячена тематиці розкриття умисних вбивств.

"Окремим питанням ми будемо заслуховувати всю слідчо-оперативну групу, яка бере участь у розкритті злочину вбивства судді в Харкові і його сім'ї", - сказав глава МВС.

У свою чергу, генпрокурор Віктор Пшонка спростував заяву депутата Верховної Ради Геннадія Москаля (фракція "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"), у якій він закликав Захарченка привселюдно визнати нездатність міліції розкрити вбивство судді в Харкові.

"Геннадій Москаль - генерал міліції, тому він у силу свого професіоналізму не має права говорити про слідчий глухий кут. Не може бути глухого кута. Слідство завжди в стадії розслідування. Розкрито чи ні, чи все використано - це вже інші обставини, це вже інша оцінка", - зазначив генеральний прокурор під час прес-конференції в Донецьку.

Зі слів Пшонки, ця винятково складна кримінальна справа розслідується під контролем Генпрокуратури.

"Ми знаємо всі стадії слідства, знаємо, якими версіями, обставинами, результатами експертиз і оперативних відпрацьовувань поповнюється слідство", - сказав він.

Зі слів Пшонки, глухого кута - немає, йде активна робота дослідних і професійних співробітників міліції у взаємодії зі слідчим суддею.

Нагадаємо, депутати Ради Москаль, Віталій Ярема (обидва - "Батьківщина") і Микола Паламарчук ("Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка") закликали Захарченка привселюдно визнати нездатність міліції розкрити вбивство судді Трофимова і його родини в Харкові.

Як відомо, 15 грудня 2012 року суддю Фрунзенського райсуду Трофимова і 3 членів його родини було знайдено вбитими й обезголовленими у квартирі багатоповерхового житлового будинку, розташованого в Московському районі Харкова.

Слідство розглядає як основну версію вбивства судді і його сім'ї у Харкові заволодіння колекцією монет.