НОВИНИ

Янукович вирішив своїми реформами перевірити Азарова і членів Сім’ї

Президент Віктор Янукович переконує, що нова урядова програма активізації економічного розвитку України стане "тестом" на здатність уряду діяти ефективно. Про це Янукович заявив на розширеному засіданні уряду.

"Уряд проходить своєрідний тест на здатність діяти ефективно. Багато чого уряд робитиме вперше. І дуже важливо розділити рівень відповідальності, щоб було видно, хто і за що відповідає", - сказав Віктор Янукович.

За  словами прем’єр-мінстра Миколи Азарова, програма протягом тижня буде доопрацьована і ухвалена остаточно наступного тижня.

Як повідомлялось, до цього під час розширеного засідання уряду Янукович наказав Кабміну підготовити зміни до держбюджету на 2013 рік, які б передбачали кошти на виконання доручень президента, пообіцяв жорстко контролювати діяльність Кабінету міністрів щодо спроб зберегти корупційні лазівки та похвалився трьохрічною стабільністю гривні.

Народні депутати від опозиції покинули розширене засідання уряду, оскільки Азаров відмовився надати Арсенію Яценюку слово, щоб представити бачення опозиції розвитку країни.

Нагадаємо, на думку експертів до силового і економічного блоку уряду входять посадовці, які вважаються представникам так званої Сім’ї Януковича.

Читайте також: На службі "Сім'ї". Імітація реформ у держуправлінні працює на зміцнення режиму

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.