НОВИНИ

  ▪   Богдан Цюпин

Євродепутат: Я не бачу у Європарламенті більшості, яка б погодилася на угоду про асоціацію з Україною

У європейських політиків залишається чимало сумнівів щодо дотримання в Україні принципу верховенства права. Про це у коментарі Тиждень.ua сказала депутат Європарламенту від Німеччини Ребекка Гармс.

«Ми маємо вже кілька років досвіду з президентом Януковичем і теперішнім урядом, і стурбованість подіями в Україні лише зростає: не лише пані Тимошенко і пан Луценко залишаються у в’язниці, а й з’явилися нові звинувачення стосовно екс-прем’єра і генеральний прокурор проголосив публічно, що він переконаний у тому, що Тимошенко визнають винною», - зазначила Гармс.

При цьому додала, що і адвокат Тимошенко, депутат Верховної Ради Сергій Власенко також може бути незабаром заарештований.

«Крім того, останні події навколо агенції УНІАН очевидно є проблемою свободи ЗМІ, і питання незалежності журналістів викликає стурбованість», - додала Гармс.

«Список передумов Єврокомісії показує, до чого ще Україна має себе зобов’язати, якщо вона серйозно прагне угоди про асоціацію. Але оскільки сумніви щодо верховенства права залишаються, я не бачу, щоб у Європейському парламенті була більшість, яка би погодилася на угоду про асоціацію», - резюмувала Ребекка Гармс.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.