НОВИНИ

Віце-президент Європарламенту стурбований ситуацією з УНІАНом

Віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич в коментарі за підсумками 16-го саміту Україна-ЄС серед важливих питань, які потребують вирішення, назвав ситуацію зі свободою слова в Україні. Про це повідомляє Незалежна медіа-профспілка.

 «Ми дуже стурбовані останніми повідомленнями про ситуацію в медіа України та, серед іншого, зокрема ситуацією незалежного агентства УНІАН. За різними джерелами, це інформаційне агентство здається стало ще одним елементом внутрішньої політичної боротьби за контроль над українськими ЗМІ, що є сигналом, який викликає стурбованість щодо деградації базових демократичних свобод, що поділяються в ЄС та в усьому світі», – підкреслив депутат.

Читайте також  Майбутнє агентства УНІАН : оголошується вбивство?

Нагадаємо, у середині лютого колектив УНІАНу звернувся до міжнародних і європейських організацій з приводу конфліктної ситуації в інформагенції, яку спричинили поява  фальшивих інтерв’ю.

Коллектив такожо звернувся до акціонерів, вказавши, що поява фальшивих новин стала логічним результатом і прямим наслідком діяльності призначеного рік тому нового менеджменту агентства, та вимагає їх звільнення. 

Власник УНІАН, бізнесмен Ігор Коломойський розглядає можливість закриття інформагентства.

Міжнародна федерація журналістів та її регіональна група Європейська федерація журналістів висловила заклопотаність у зростанні політичного втручання в роботу УНІАНу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.