НОВИНИ

Клименко вважає відшкодування ПДВ досконалим

Міністр доходів і зборів Олександр Клименко заявляє про те, що 2012 року не було виявлено відшкодування фіктивного ПДВ. Про це він заявив, коментуючи розслідування ТВі про те, як сумська податкова відшкодувала ПДВ на 70 млн грн. фіктивній фірмі.

«Я не робив би передчасних висновків. Тому що система відшкодування ПДВ на сьогоднішній момент досконала. І будь-яких випадків шахрайства за 2012 рік – я маю на увазі, відшкодування фіктивного, будь-якого іншого ПДВ – не було», - сказав Клименко.

Міністр додав, що  були спроби подати заявку до відшкодування: «Але, як я вже казав, ми дуже жорстко це зупиняємо. І ми втілюємо в життя тезу, що будь-який злочин буде покарано. Податкова, а сьогодні Міністерство доходів і зборів, організовує свою роботу в рамках чинного законодавства виключно» – заявив він.

Як відомо, у 2012 році платникам відшкодовано 46 млрд грн податку на додану вартість, що  на 3,2 млрд грн більше, ніж у 2011 році.

У держбюджеті на 2013 рік обсяг збору податку на додану вартість заплановано на рівні 154,576 млрд грн. Водночас у міністерстві очікують зростання кількості платників ПДВ у зв'язку зі спрощенням процедури реєстрації. Зокрема, в 2012 році кількість фізичних осіб - платників ПДВ збільшилася на 72% - до 28 тис. осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.