НОВИНИ

Кабміну потрібно ще два місяці, щоб поділити газ із Chevron

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков чекає підписання угоди про розподіл продукції з американською компанією Chevron, яка планує вести видобуток сланцевого газу на Олеській площі, впродовж найближчих двох місяців.

Про це Проскуряков повідомив журналістам у вівторок, 26 лютого, під час 4-го Міжнародного енергетичного форуму.

"Впродовж 2 місяців УРП з Chevron планується підписати", - сказав міністр.

Також він зазначив, що всі питання з місцевими органами управління практично врегульовані. “Ми вийшли на порозуміння з органами самоврядування в тих регіонах, де працюватиме Chevron”, - сказав Проскуряков.

Нагадаємо, раніше міністр екології Едуард Ставицький заявляв, що Україна планує підписання угоди про розподіл продукції із компанією Chevron щодо розробки Олеської площі наприкінці жовтня - на початку листопада 2012 року.

Нещодавно уряд збільшив термін укладення угод про розподіл продукції з компаніями Chevron і Shell на 40 днів.

Як відомо, Chevron та Shell було визначено переможцями конкурсів на початку травня 2012 року, консорціум ExxonMobil (40%), Shell (35%), OMV (15%) та НАК "Надра України" (10%) - у середині серпня.

24 січня у Давосі було підписано угоду між компанією Shell і "Надра Юзівська" про розподіл продукції від видобутку сланцевого газу на Юзівській ділянці в Харківській і Донецькій областях.

Згодом віце-президент компанії Shell в Україні Грехем Тайлі заявив, що видобуток газу не розпочнеться доти, доки не будуть проведені екологічні дослідження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.