НОВИНИ

Януковичу знову нагадали про неможливість одночасного руху у Митний союз та ЄС

Україна наразі не має моделі співпраці з Митним Союзом, але прагне знайти таку модель. Про це заявив президент Віктор Янукович на брифінгу по завершенню саміту Україна-ЄС в Брюселі.

"Така модель співпраці на сьогодні ще не існує і не відпрацьована", - сказав Янукович, додавши, що  країна прагне знайти таку модель.

Разом з тим президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявив про неможливість для країни бути членом Митного союзу та мати поглиблену зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. 

"Потрібно чітко сказати, що не можна одночасно бути членом Митного союзу та мати поглиблену зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Це неможливо", - сказав він на брифінгу по завершенню саміта.

Як повідомляв Тиждень.ua,  у спільній заяві за підсумками саміту Україна-ЄС також вказано, що Київ “рішуче налаштована виконувати” передумови ЄС для того, щоб сторони змогли підписати Угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі. У документі вказано, що "керівники взяли до уваги попередні дії і очікують" на досягнення Україною “конкретного поступу до початку травня 2013”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.