НОВИНИ

Присяжнюк відзвітував, що пенсіонерці, яка скаржилась Януковичу, провели телефон

Київська облдержадміністрація, на виконання доручення президента, вивчила звернення жительки Білоцерківського району Людмили Стригун до президента Віктора Януковича в прямому ефірі в рамках телевізійного проекту «Діалог з країною» та вжила заходів щодо задоволення її заяви, в якій йшлось про встановлення стаціонарного телефону. Про це сказав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк, повідомили в КОДА.

Повідомляється, що впродовж доби ремонтною бригадою «Укртелекому», за підтримки та сприяння управління ЖКГ КОДА, було підключено будинок Людмили Стригун до стаціонарної телефонної мережі.

«Дуже прикро, що таке просте питання не вирішувалося через черствість та байдужість окремих чиновників. Я особисто щомісяця спілкуюся з мешканцями області через прямий телефонний зв'язок. Найближчим часом мною в черговий раз буде проведена колегія, на якій буде проаналізовано результати звернень громадян і дана оцінка роботі кожного чиновника.  Скажу відверто, якщо виявляться факти неналежного реагування на звернення громадян, таких горе-чиновників буде притягнуто до відповідальності. Люди не повинні страждати через бездіяльність представників влади, - сказав Присяжнюк.

Щодо ремонту в будинку, який пенсіонерка вимагала за рішенням суду, в повідомленні не згадується.

Нагадаємо,  президент дав доручення мністру юстиції Олександру Лавриновчиу та губернатору Київщини Анатолію Присяжнюку розібратися з проблемою Людмили Стригун, яка звернулась до нього під час прямого включення з Майдану Незалежності в рамках проекту "Діалог з країною". Під час запитання пенсіонерки один із присутніх також висловив бажання задати питання, у наслідок чого в прямому ефірі виникла суперечка та  почалася штовханина. 

Пенсіонерка вимагала ремонту в будинку та проведення стаціонарного телефону. Вона мотивувала свою вимогу тим, що вона – дочка померлого інваліда війни. Сільрада виділила 5 тисяч ривень, але пенсіонерка вимагала більше.

Після ефіру пенсіонерка відмовилась взяти мобільний телефон від представника райдаміністрації. "Подачки я не беру, є закони які потрібно виконувати. Ви принесли мені подачку тільки після того як з`їздила в Київ на Майдан до президента", - відповіла йому пенсіонерка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.