НОВИНИ

"Наша Україна" виключила сімох партійців "за провокацію розколу партії"

Екс-голову політради "Нашої України" Сергій Бондарчука виключили з партії. Відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні політради.

"Політрада виключила з "Нашої України" Сергія Бондарчука, його помічника Андрія Ніцоя, Юрія Макуху, Петра Манзія, Ганну Кияшко, В’ячеслава Хмуровського та Сергія Курінного за дії, які провокують розкол у партії", - повідомила прес-секретар екс-президента Віктора Ющенка Ірина Ваннікова.

За її словами відповідне рішення підтримали 64 члени політради партії

Крім того, політрада ухвалила рішення про призупинення діяльність Київської обласної, Волинської, Закарпатської, Чернігівської, Тернопільської, Полтавської обласних організацій за дії, які провокують розкол партії.

Нагадаємо,  9 лютого голова політради "Нашої України" Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

На початку лютого 14 обласних організацій політичної партії "Наша Україна" вимагали скликати партійний з'їзд та звинуватили Ющенка та його оточення у "збереженні лояльності до влади Януковича".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.