НОВИНИ

Тюремники відмовилися прийняти німецьких лікарів Тимошенко 23 лютого

Державна пенітенціарна служба може організувати роботу Міжнародної медичної комісії, яка опікується здоров’ям Юлії Тимошенко 25 лютого. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

У відомстві відзначають, що отримали повідомлення про намір німецьких лікарів клініки «Шаріте» прибути до Харкова з метою роботи в рамках спільної Міжнародної медичної комісії 23 лютого із Тимошенко в лікарні «Укрзалізниці».

У зв’язку з цим, ДПтС зазначає про відсутність можливості організаційного забезпечення роботи Міжнародної медичної комісії за участі усіх її членів у вихідний день.

Крім того, відзначають у пенітенціарній службі, оскільки йдеться про роботу Міжнародної медичної комісії у складі більше 10 осіб, є необхідність в організації, з точки зору режиму та охорони, перебування усіх членів цієї комісії на території ЦКБ № 5.

«Відповідно, враховуючі вищевикладене, ДПтС через МЗС поінформувала представників посольства та клініки «Шаріте» про свою готовність організаційно забезпечити роботу Міжнародної медичної комісії за участі німецьких лікарів з 25 лютого 2013 року (тобто з понеділка)», - йдеться у повідомленні.

У відомстві також нагадують, що останній візит німецьких лікарів в рамках роботи Міжнародної медичної комісії МОЗ, що була створена 10 лютого 2012 року спільним наказом МОЗ, ДПтСУ та МЗС, відбувався 15-17 грудня минулого року, тобто майже три місяці тому.

Нагадаємо, сьогодні МОЗ України заявило, що екс-прем’єр Юлія Тимошенко не потребує подальшого лікування та реабілітаційних заходів у стаціонарі. 

Юлія Тимошенко перебуває в ЦКЛ Укрзалізниці в Харкові від травня 2012 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.