НОВИНИ

Янукович не підтримує декриміналізацію "статті Тимошенко"

Президент Віктор Янукович виступає проти декриміналізації статей, за якими були засуджені Юлія Тимошенко та Юрій Луценко. Про це він заявив під час телепроекту "Діалог з країною".

«Законодавчі зміни, штучні під якусь людину... у жодній країні світу такої практики немає. Є загальні правила», - сказав він.

«Якщо Тимошенко невинна – і суд це визнає, - будь-ласка. Якщо винна – хай вона заплатить ті кошти, по яким вона принесла збитки держави. Якщо вона їх не визнає... Хто я такий і чи хто такий парламент, щоб пробачати. Мова не йде про Тимошенко. Мова про всіх», - сказав Янукович.

Він визнав, що питання Тимошенко є складним.

«Це питання сьогодні заважає, але втручатись і тиснути на органи правоохоронні прокуратуру, суд ми не маємо права. Вони і так відчувають великий тиск через ЗМІ. Ви згодні зі мною? Тому на це питання, повинні якомога швидше дати відповіді суди», - сказав він.

«Я можу діяти тільки в межах своїх повноважень», - додав він.

Нагадаємо, Верховна Рада кілька разів відмовлялася розглядати законопроекти, що передбачали декриміналізацію статей, за якими, зокрема, засуджено екс-прем’єра Юлію Тимошенко.

15 листопада 2011 року Верховна Рада декриміналізувала низку економічних злочинів і злочинів у господарській сфері. Водночас парламент відхилив поправки до проекту закону, що припускало декриміналізацію перевищення влади або службових повноважень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.